"Skuteczny Scalping w Praktyce" - OPINIE
opinia o szk scalp (12)
opinia o szk scalp (14)

"System ten dane było mi poznać jakiś czas temu. Na początku zaskoczyła mnie jego prostota oraz całkowity brak jakichkolwiek "magicznych" wskaźników. Dostałem kilka lekcji po czym okazało się ze to naprawdę działa. Nie jest to kolejny z systemów typu: Zapłać nam 5000 zł za lekcje bo my nie potrafiliśmy zarobić na giełdzie, tak wiec stworzyliśmy jakiś szajs na którym się dorobimy. Jest to system od człowieka który coś na giełdzie osiągnął i należy mu dziękować że ma jakąkolwiek chęć dzielenia się nim.

Po kilku ćwiczeniach okazało się ze ta genialna prostota nie jest jednak taka łatwa w opanowaniu. Nie jest to rzecz stworzona dla ludzi którzy myślą że w ciągu godziny zawojują świat. System jest bardzo profitowy ale wymaga od człowieka który go stosuje ciągłego analizowania napływających informacji i włożenia chociaż minimalnego wysiłku w naukę wszystkich założeń owego systemu.

Nie mniej jednak nie jest też wielce trudny. Przy odrobinie pracy efekty widać praktycznie natychmiastowo. Dodatkowym atutem jest fakt dużej ilości sygnałów dziennie. Co prawda cześć z nich jest lepsza, cześć z nich gorsza. Jednak sam fakt że jest ich dużo przemawia na plus. Nie ma obawy że po 2h czekania na sygnał wyjdziemy do toalety i właśnie w tym czasie cos nas ominie. Jeżeli ktoś mówi ze najlepszy traderzy zarabiają max 2% miesięcznie - kłamie. Jeżeli ktoś mówi ze zrobienie 20% rocznie to super wynik - jego sprawa. Ten system potrafi wprost kosmicznie pomnożyć kapitał. Jest prosty, efektywny i bardzo wysoko skuteczny.

Aczkolwiek musze przyznać szczerze - osobiście go nie stosuje. Przynajmniej nie w wersji oryginalnej. Jednak te kilka lekcji które zostały mi udzielone otworzyło mi oczy na to jak prosty może być trading. Dzięki tym lekcjom dostrzegłem rzeczy na które do tej pory w ogóle nie zwracałem uwagi a który były jak się okazuje bardzo istotne. Dzięki tym lekcjom być może uda się mi stworzyć własny sposób na zarabianie. Bedzie to niejako klon założeń systemu oryginalnego różniący się jedynie sposobem wejść. Aczkolwiek jeżeli mój klon okaże się niedochodowy powrócę do wersji oryginalnej. Jest to jedyny system jaki chciałbym opanować. Dlatego ze jest to jedyny system co do którego mam 100% pewności że działa."

P.

"Witam, jestem osobą korzystającą z systemu Michała. Jest to system bardzo prosty i bardzo skuteczny. Polecam go osobom, które nadal szukają swojego przysłowiowego Gralla, ale także tym, którzy znają się na rzeczy. Można w prosty i przyjemny sposób zgarniać po kilkadziesiąt pips dziennie, ryzykując zaledwie niewielki ułamek naszego kapitału. System jest o tyle lepszy od tych wszystkich reklamowanych przez wielkie firmy, ponieważ nie zawiera żadnych kolorowych i cudownych wskaźników to czysta techniczna gra. Polecam i biorę odpowiedzialność za wyniki"

L.

"Szkolenia prowadzone są w sposób profesjonalny i co najważniejsze "na żywo". Przejrzystość i kompletność przekazanej wiedzy merytorycznej, zwłaszcza wiadomości z zakresu analizy technicznej i fundamentalnej, pozwala na bieglejsze poruszanie się po wykresie. Elastyczność prowadzącego zajęcia, który z entuzjazmem przyjmuje wszelkie propozycje zmian powoduje, iż wszyscy uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Szkolenie daje możliwość innego spojrzenia na temat scalpingu na rynku Forex. Zaproponowany system jest niezwykle prosty, a zarazem na tyle rozbudowany, że ilość pewnych sygnałów wejścia w ciągu dnia jest ogromna. Szczerze polecam.

J. E.

"Ogólnie rzecz biorąc system jest bardzo dobry-głównie dzięki temu że ma bardzo wysoką skutecznośc rzędu 90% oraz stosunkowi RR(TP:SL) który czasem nawet dochodzi do 10:1 jeśli wejdziemy ładnie z trendem i stopniowo bedziemy obserwować czy na wyższych interwałach nie tworzą sie sygnały zgodne z naszą pozycją. Główną zaletą tego systemu jest jego prostota i niezawodność-sam miałem przyjemność go stosować z dużym powodzeniem na EURJPY i GPUSD--innowacją tez jest to że nie czekamy na zamkniecie świecy tylko wchodzimy gdy cena osiągnie konkretny poziom i można sobie znacznie ułatwić prace ustawiający zlecenie typu buy, sell stop. Ze swojej strony mogę tylko polecić ten system bo naprawde daje zarobić..:)"

K.

"System bardzo przejrzysty, bez wskaźników - sam wykres co jest jego wielką zaletą, SL mniejszy od TP co dla mnie jest bardzo ważną cechą pracy na rynku walutowym, można bardzo precyzyjnie określić momenty wejścia, jak i wyjścia. Po spędzeniu większej ilości godzin z systemem wykres staje się przewidywalny. Osobiście polecam"

K.
Teraz Szkolenie 1:1 Online
Więcej informacji: szkolenie(@)topinvestor.pl
Do prawidłowego działania serwisu korzystamy z cookies. Wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej: Polityka Prywatności / Regulamin | Regukamin szkoleń stacjonarnych | szkolenie@topinvestor.pl